Shitet qeni rud 1vjeqar

Shitet nga: Nrec 26 Shk 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni është 1vjeqar dhe luftarak shum i mir per më shum info
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim