Shitet

Shitet nga: Arber 08 Nën 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni është i vaksinuar mosha tij esht 1vit e 2muaj .. është i pastert dhe i dashur per femij ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim