Zagar

Shitet nga: xxx 01 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
shes 6 klysh klysht jan 5 femra dhe 1 mashkull jan te posa lindur te interesuar mund te na kontaktoni ne kete numer 045-612-944 mundeni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim