Zagar

Shitet nga: Blerimi 21 Shk 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes Zagaricen rac shum e mir e cila ndjek Leper dhe Dhelper,mosha 1 vit.
Qmimi 150 Euro ose Ndrrim me 50 copa Fishek te Karrabines,te Kalibrit 30-06.
Numri Tel i njejt ne Viber ose WhatsApp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim