Zagaric e humbur

Shitet nga: Sadik 28 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Me ka humbur qe 1 muaj . Kush e gjen te me telefon,dhe shperblehet....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim