qen te races cane corso

Shitet nga: hekuran 01 Sht 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Kemi klysh te races cane corso te perhimt dhe te zez me qmime shum te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim