zagar

Shitet nga: murati 16 Pri 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Qen
Zagart jan ne gjendje te shendosh dhe ne gjendje fizike per te gjitha kafsht e egra.
Zagart jan me garanc per qka ju duhen per gjyeti
Trengjyrshi asht 1 vite e 8 muaj
I ziv asht 2 vjeqar pos ne thi nuk e kam provu
Ky asht numri ne viber +37744207534
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim