13 Pula

Shitet nga: Mentor 03 Jan 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes 13 pula,pulat jan shum te mira,dhe te majme
Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim