Dy papagalla

Shitet nga: GRANIT 05 Dhj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Kam dy papagalla jan qift jan shum te bukur jan femer dhe mashkell njeri papagall eshte itrajnuar te rrij ne gisht qmimi eshte i volitshem 20€ pres bleres serjoz per me shum informata kontaktoni ne nr:049182991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim