HUT Afrikan

Shitet nga: Prenush Komani 30 Dhj 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shitet HUTI afrikan i cili esht kapur rreth bjeshkeve te Pashtrikut,eshte ne gjendje shum te mir per me shum informata dhe per qmim kontaktoni ne numrin 049-142-353.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim