Papagalla

Shitet nga: shqipron 25 Tet 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Kam 3 papagalla kam dhe dy kafaza nqfs doni.papagallat jan shum te mir dhe njeri me ngjyr te kalter eshte shum i but dhe rrin ne gisht dhe nuk esht i eger per me shum informata kontaktoni ne numrin 049182991 mund te me kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim