Shiten gjelat

Shitet nga: ahmet 20 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Gjelat jan te qelur ne pranvere
raca brahma gold dhe brahma silver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim