Shiten gjelat

Shitet nga: Ahmet 20 Dhj 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Gjelat jane te races brahma gold dhe brahma silver
Gjelat jane te qelur ne pranvere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim