kafsh shtepijake_Gastare Ndrrim Me Papagaj etj.

Shitet nga: sabi 30 Jan 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shiten ose nderohen gastare punim dore, me papagaj, bylbyla, kanarina dhe te gjitha llojet e papagajve.
Gastaret jane te qelqit te punuara me dore, shume te pershtatshme per dekore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim