papagalla

Shitet nga: shqipron 07 Dhj 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes papagalla çift një femer dhe mashkull
Pershtaten shum te rrin ne gisht jane te trajnuar nuk jan re semur ju garantoj pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim