shishe pundore per dekor

Shitet nga: sabah 01 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes shishe ose nderroj me papagalla, bylbyla dhe kanarina.
Shishet jon punim dore shfrytzohen per dekore siq i shihni dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim