Lepra

Shitet nga: ... 30 Sht 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes lepra te medhaj te mesem dhe te vegjel.Jan te but dhe te paster kam shum lloje te ndryshme te ngjyrave te lepureve , qmimi esht i arsyshem te vegjlit jan 3$, te mesmit 5 $ dhe te medhajt 7$.Nese Doni te dini me shum per Kta ju Lutem te kontaktoni ne numrin Tim -044458638 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim