Lopë qumeshtore

Shitet nga: ####### 21 Gsh 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
E jap me garancion, sa ja kam nda viçin dhe shitet pa viç.
Eshte e mbarsuar qe nje muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim