Viqin dhe bikin

Shitet nga: Xxxxx 27 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes viqin 300 kg dhe bikin 600 kg jan te majtur vetem me ballgur 100% bio. Per ma shum info kontakto 044 129 447.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim