libra te zgjedhur nga autor boteror

Shitet nga: Libraa 03 Tet 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Të gjith librat jane te ruajtur si ti bleni ne librari te ri, sepse jane te lexuar vetem nje herë.Shiqojeni videon e shkurter ku perfshihen gjith librat e zgjedhur qe shiten, librat shiten me 70% te vleres se tyre reale d.m.th.(10€ve shitet per vetem 7€), ja vlen shume te blihen, sepse jan krejtesisht te ri, mund te zgjedhni dhe kontaktoni ne viber +37744752088. Qmimi i padiskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim