BMX

Shitet nga: Bekim 18 Shk 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
BMX OSHT SHUM E RUJTNE SIQ PE SHIHNI EDHE NE FOTO OSHT NE GJENDJE SHUM TE MIR I KA EDHE MBROJTSET NESE DONI ME JA VENDOS E SHES SE E KAM EDHE NJO TJETER DHE KJO NUK ME DUHET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim