Bicikle e ardhur nga Zvicrra

Shitet nga: Frrok 30 Sht 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
She Biciklen e ardhur nga zvicrra dhe e pa hecur ne ks hala
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim