Biciklet racer

Shitet nga: Enes 19 Sht 02:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
Biciklet racer full extra par-mbrapa Disk Para para -mrapa Drita Kushnicat me voj mineral 10 kg e let sa nuk mud te besosh amortizera t mir te nivelit met lart me pull me i blloku dhe liru amortizerat shpejtsi te shpejt
Menje fjal bicikleta ësht e mrekullushme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim