Biciklet Gjermane- Extra per qmimin që e ka.

Shitet nga: Biciklet 06 Jan 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
Biciklete Gjermane e ruajtur mir, trupin krejtsisht alumin, te gjitha pjeset origjinale shimano dhe firma tjera te njohura.Qmimi shum i volitshem per kete biciklet ejani the shikoni vet. tel 045452735 vala/viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim