Biciklet

Shitet nga: biciklet 06 Krr 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
shes biciklet e ardhur nga Gjermania shum e mir shum e rujtne me tegjitha pjeset SHIMANO ne gjendje shkelqyshmee

shihet edhe ne foto me drita para dhe mrapa karriken me fider drynin per msheljen e biciklles fabrikisht ne bandasht kapet etj

per mëshum kontakto ne tel 049 541 953

ndrrim i munshem me auto larje kasher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim