Biciklet

Shitet nga: muharrem 07 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
eshte ne gjendje te mir osht pak e perdorne po e mir prej gjermanijes osht ka kushnicet ne kemb ose per ma qart ne pedale dhe ne dor per me shum na kontaktoni ne numrin +37744495329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim