Biciklet

Shitet nga: X 01 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
Shitet urgjent bicikleta ne gjendje shum te rregullt dhe shu e ryjtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim