Bicikleta dhe roshullat

Shitet nga: albi 18 Pri 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
Shitet bicikleta dhe roshullat shum te mira arsyja qe i shes eshte se nuk me hyjin ne pun qmimi 30 ero pres bleres serioz flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim