Bicikull

Shitet nga: emerland 04 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
kuqnicat ika te prishura dhe arsyja eshitjes se nuk e vozit askush dhe esht e ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim