Extra bike pro tech flyer

Shitet nga: arber 14 Sht 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

189 EUR   240 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
bicikleta ne gjendje te mir nuk e posedon baterin dhe pjesen tjeter ndihmse elektrike baterin e ka pas me defekt prandaj ja kan hek esht mjaft e leht per ngasje dhe e rehatshme ,sigurisht qe mund ti blihen kto dy paisje . siq po shihet ne foto posedon amortizator ne te dy anet , 24 shpeitsi ,shum e rujitne dhe eveqant mund te kontaktoni edhe ne viber .FALEMINDERIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim