Qels per biciklet

Shitet nga: fatjon 19 Pri 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
Esht dry per biciklet dhe ka dy qelsa rezerv esht i ardhur nga gjermania pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim