Wheeler alumin bike 26'

Shitet nga: xxx 17 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
shes bicikleten wheeler shum e leht dhe e pershtatshme per tu vozitur me goma silikon me sistem te frenimit ajer(glicerine) disk te gjitha pjest shimano me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim