bicikleta Superior XP915

Shitet nga: fehmi 27 Sht 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjakovë
: Biçikleta
shitet bicikleta MTB superior XP915 e paperdorur specifikacionin e keni ne fotote interesuarit ne te lajmerohen ne keta numra +37745560492 dhe +38649623195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim