Pajisje Fitnesi

Shitet nga: Artan 29 Maj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Masazhues per bel
Heqje e kileve te barkut dhe kukave
Definimin e barkut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim