fitness komplet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: fitness 22 Dhj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shiten veglat e fitnesit komplet me kardio jon mbi 60 vegla ..... mbi 30 vegla te forces dhe mbi 30 kardio ku perfshihen 5 trraka 6 orbitrreka 6 stepa dhe te tjerat bicikleta te gjitha llojeve .veglat urgjent jon ne shitje deri ne fund te janarit 2016 ..... ku mund te na kontaktoni ne numrat celularit 044193503 ose 044334966 ose 044570 690 qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim