proteina me shumic dhe pakic

Shitet nga: weider nutrition kosov 11 Shk 02:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Proteina. Aminoacide. l.glutamin.kreatin pure krea=genic whey amino. Amino pawer liquid 1.l ku mund ti gjeni ne firmen e vetme te licencuar ku te vetmit per kosov kemi perfaqsin e weideri mund te beni blerje me shumic dhe pakic dhe onlin me post mund tju vjen produkti deri te shtepia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim