Hover board

Shitet nga: .zx 17 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Hover board gold
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim