OAKLEY tesha te skijimit

Shitet nga: Z. D. 20 Dhj 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten teshat per skijim Oakley jan loose fit per te gjth ata qe kan deshire ti ken teshat e skijimit te gjera keto jan perfekt.
Oakley eshte nje nder firmat me te mira ne treg dhe me e sofistikuara ne krijimin e teshave te skijimit.
Jakna eshte bardh e zi si sic shihet ne foto eshte e mases XL dhe shum pak e perdorur.
Pantollonat jan kuq e bardh te mases L dhe shum pak te perdorura.
Eshte nje kombinim 3 ngjyresh shum i bukur dhe i pershtatshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim