Ski Atomic Made in Astria 1.70m dhe kepuca Head ..

Shitet nga: astrit 05 Dhj 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Ski Atomic 1.70 m te gjata.... dhe kepuca Head 7.2 model
extra te mira.... shume te mira...

I shesim se I kam blere te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim