Skia

Shitet nga: Agron 13 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Ski te pa perdorura me gjatsi171 dhe kepuce nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim