ZBRITJE 30% Skia dhe snowbord

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: xeni-d 19 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Skia snowbord veshmbathje te skijav etj me qmime te arsyshme.
Gjindemi ne lagjen BREKOC. Zbritje 20% deri 30%

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim