Karpona Adidas F50

Shitet nga: jeti 28 Sht 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport me top
Shiten karponat adidas F50.
te ardhura nga zvicra
jane pak te perdorura dhe kan numer 44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim