Biliardo

Shitet nga: Dardan 16 Jan 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport me top
Shitet biliardo ne gjendje te rregullt per loj perveq bezit esht pak i demtuar.Posedon te gjitha topat dhe 3 shteka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim