Fliper fa-bi (rraketaqke )

Shitet nga: Jetmir 14 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport me top
shes fliperin (rraketaqkin ) fabi ose ndrroj me biliard 7 me kusht qe te jet ne gjendje te mir , fliperi eshte ne gjendje shum te mir dhe e rujatur dishka ekstrem qmimi fiks i fliperit eshte 350 euro dhe nuk bie me poshtt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim