Karpona (Taka) NIKE CTR360 ORIGJINALE

Shitet nga: Donati 03 Sht 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport me top
Shes karpona (taka) NIKE CTR360 origjinale te perdorura ,ngjyra e kalter e qelet , numri 41 , materiali lekure dhe gome , takat jane gjysme-profesionale (jane nje model me i ulet se modeli qe perdorin futbollistet profesional) dhe jane prej plastikes dhe gomes.

Kontakt +37744830874
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim