Karpona umbro nr 44. Te ruajtura dhe orgjinale.

Shitet nga: Besi 24 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   10 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport me top
Karpona umbro, nr 44, jane te perdorura por nuk jane te demtuara. Jane orgjinale! Kontaktoni permes viber-it.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim