Patika per football

Shitet nga: Jon 29 Shk 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Sport me top
Patika per football adidas predator lz absoldado ,numer 43 1/3
,vendin per qip micoatch . Ne gjendje shume te mire dhe pak te perdorura .
Bej ndrrim edhe me patika tjera per football pa thumba ose me patika per basketball .
Per me shume kontakto ne viber .Faleminderit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim