Invertar per lokal sportiv

Shitet nga: Nili 15 Mar 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Shes paisje per lokal sportiv , ulse dyshe , shankin ,tavolina per pc , dritata per tavolin bilardos , nje orman zbukurues ,tavolina e ulse per kompjuter si dhe tavolina per play station te gjitha keto me nje qmim teper te arsyeshem 530 euro.mund te vini ti shihni vet jan teper te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim