Patika Nike

Shitet nga: Daniell 13 Shk 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Patika Nike dhe Joma te paperdorura vetem per futboll , jane fantastike nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim