Shiten Karpona Adidas

Shitet nga: karpona 04 Jan 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Shiten karponat adidas
jane te ardhura nga zvicra, jane pak te perdorura, dhe kane numer 44

+386 49 391 423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim